Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

O marce Geffer

Strona główna » O marce Geffer

Geffer to polska odzież reklamowa marki Promostars. Geffer to produkty łączące w sobie doskonałą cenę i jakość. Z tego względu polecane są szczególnie do wykorzystania we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych bądź przetargach, gdzie liczy się cena. Staranne wykonanie, sprawdzone wzory i dobrej jakości materiały, to synonimy naszej odzieży. Jak widać produkty naszej marki świetnie sprawdzą się jako odzież robocza i reklamowa do różnorodnych zastosowań. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki polo, T-shirty, bluzy, czapki, polary, kurtki.

Odzież reklamowa Geffer

Odpowiedzialność za pracowników i przyrodę

Produkując naszą dzież kierujemy się odpowiedzialnością za pracowników i przyrodę. Z tego powodu wybieramy szwalnie i dostawców surowców pod kątem przestrzegania przepisów prawa i bezpieczeństwa pracy. Duży nacisk kładziemy również na sprawy ochrony środowiska. Z powyższych powodów nasi kontrolerzy regularnie sprawdzają te kwestie.

Znakowanie odzieży Geffer

Znakowania odzieży reklamowej Geffer

Odzież reklamowa Geffer idealnie nadaje się do znakowania logiem bądź większą formą graficzną, podkreślającą przynależność i związek osoby noszącej do firmy, grupy, bądź wydarzenia. Tekstylia z nadrukiem lub haftem komputerowym polecane są dla firm jako odzież reklamowa, dla pracowników jako odzież robocza. Odzież z nadrukiem to również świetne rozwiązanie dla organizatorów imprez sportowych i eventów, zlotów rodzinnych, wypraw, szkół, stowarzyszeń.

Agraf dystrybutor odzieży Geffer

Agraf dystrybutor odzieży marki Geffer

AGRAF powstał w 1995 roku. Od niemal dekady jesteśmy liderem wśród dystrybutorów marki Geffer, Promostars, Mark the Helper i Crimson Cut. Nasz magazyn regionalny znajduje się w Olsztynie. Nasze doświadczenie w dziedzinie promocji, reklamy, technologii znakowania oraz szeroko pojętej odzieży roboczej/BHP i tekstyliów reklamowych pozwala nam na w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę klienta. Posiadamy pracownię graficzną specjalizującą się opracowywaniu projektów znakowania odzieży. Metody jakie stosujemy to sitodruk, haft komputerowy, nadruk bezpośredni foliami flex, flock i wiele innych. Pasja do tworzenia interesujących t-shirtów zaowocowała projektem „zrób koszulkę na imprezę”, czyli propagowaniem koszulki jako podkreślenia odmienności grupy, użytkownika, np. na wyprawach, zlotach, juwenaliach, pielgrzymkach, koncertach, spotkaniach firmowych.

Nasza Warszawa

Nasza Warszawa

Czy znacie już naszego firmowego pupila Warszawkę Agrafkę –  FSO Warszawa 223 z 1973r? Mimo niespełna pół wieku nadal ciężko pracuje.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Geffer

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
Polecamy
Produkty
Zobacz więcej
Odzież grupy promostars
Copyright (C) geffer.net.pl | Polityka prywatności | Regulamin zakupów Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij