Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Не отправляем в Россию и Беларусь
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

О бренде Geffer

Главная » О бренде Geffer

Geffer to polska odzież reklamowa marki Promostars. Geffer to produkty łączące w sobie doskonałą cenę i jakość, polecane są szczególnie do wykorzystania we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych bądź przetargach, gdzie liczy się cena. Staranne wykonanie, sprawdzone wzory i dobrej jakości materiały, to synonimy naszej odzieży. Produkty naszej marki świetnie sprawdzą się jako odzież robocza i reklamowa do różnorodnych zastosowań. W naszej ofercie znajdą Państwo koszulki polo, T-shirty, bluzy, czapki, polary, kurtki.

Odzież reklamowa Geffer

Odpowiedzialność za pracowników i przyrodę

Produkując naszą dzież kierujemy się odpowiedzialnością za pracowników i przyrodę. Wybieramy szwalnie i dostawców surowców pod kątem przestrzegania przepisów prawa i bezpieczeństwa pracy, jak również ochrony środowiska. Nasi kontrolerzy regularnie sprawdzają te kwestie.

Znakowanie odzieży Geffer

Znakowania odzieży reklamowej Geffer

Odzież reklamowa Geffer idealnie nadaje się do znakowania logiem bądź większą formą graficzną, podkreślającą przynależność i związek osoby noszącej do firmy, grupy, bądź wydarzenia. Tekstylia z nadrukiem bądź haftem komputerowym polecane są dla firm jako odzież reklamowa, dla pracowników jako odzież robocza, organizatorów imprez sportowych i eventów, zlotów rodzinnych, wypraw, szkół, stowarzyszeń.

Agraf dystrybutor odzieży Geffer

Agraf dystrybutor odzieży marki Geffer

AGRAF powstał w 1995 roku. Od niemal dekady jesteśmy liderem wśród dystrybutorów marki Geffer, Promostars, Mark the Helper i Crimson Cut. Nasz magazyn regionalny znajduje się w Olsztynie. Nasze doświadczenie w dziedzinie promocji, reklamy, technologii znakowania oraz szeroko pojętej odzieży roboczej/BHP i tekstyliów reklamowych pozwala nam na w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę klienta. Posiadamy pracownię graficzną specjalizującą się opracowywaniu projektów znakowania odzieży metodą sitodruku, haftu, nadruku bezpośredniego, foliami flex, flock i wieloma innymi. Pasja do tworzenia interesujących t-shirtów zaowocowała projektem „zrób koszulkę na imprezę”, czyli propagowaniem koszulki jako podkreślenia odmienności grupy, użytkownika, np. na wyprawach, zlotach, juwenaliach, pielgrzymkach, koncertach, spotkaniach firmowych.

Nasza Warszawa

Nasza Warszawa

Czy znacie już naszego firmowego pupila Warszawkę Agrafkę — FSO Warszawa 223 z 1973r? Mimo niespełna pół wieku nadal ciężko pracuj.


Быстрый контакт

AGRAF dystrybutor Geffer

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Последние на сайте
Rекомендовать
продукты
Увидеть больше
Групповая одежда promostars
Copyright (C) geffer.net.pl | Политика конфиденциальности Сайт по: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij