Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Nadruki / hafty

Strona główna » Nadruki / hafty

Odzież reklamowa i robocza Geffer wprost idealnie nadaje się do znakowania metodą nadruku bądź haftu komputerowego. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży odzieży, projektowania, doradztwa, jak i znakowania. Wykonujemy nadruki wszelkimi znamymi metodami, takimi jak: druk cyfrowy DTG, termotransfer, sitodruk, flock, folia flex, sublimacja. Oferujemy również haft komputerowy.

Haft komputerowy to doskonała i szlachetna metoda znakowania stosowana przede wszystkim do grubszych tkanin (koszulki polo, bluzy, polary, koszule, kurtki, czapki). Metoda trwała, i efektowna. Stosujemy haft płaski lub rzadziej wypukły. Haft wykonujemy bezpośrednio na odzieży, lub na tkaninie stanowiącej później tzw. naszywkę. Cena haftu uzależniona jest ilości ściegów, czyli czasu trwania procesu haftu, zużycia nici. Wadą tej techniki przy małych nakładach jest koszt programu hafciarskiego. Przy większych nakładach lub wznowieniach ten problem znika, bo koszt programu jest jednorazowy i nie trzeba go więcej ponosić.

Sitodruk najpopularniejsza metoda

Metoda znakowania Sitodruk
Najpopularniejszą metodą nadruku na odzieży jest sitodruk, czyli nakładanie farby na tkaninę przeciskając ją przez sito za pomocą tzw. rakla. Czasami stosowana jest technika druku na papierze transferowym i następnie przenoszenia aplikacji wraz z klejem na tkaninę przy pomocy prasy termo transferowej. Technika sitodruku stosowana jest przy większych ilościach, gdy nacisk kładziony jest na trwałość. Możemy stosować farby plastizolowe; trwałe, ale nieprzepuszczalne dla powietrza i farby wodne, delikatniejsze, przepuszczalne, ale mniej trwałe. Możemy również zamiast nanosić farbę, wywabić ją materiału, tworząc najbardziej znakowanie.

DTG – bezpośredni nadruk cyfrowy

Nadruk cyfrowy
DTG – bezpośredni nadruk cyfrowy. Metoda coraz bardziej popularna, doskonała do małych partii i w przypadku indywidualnych personalizacji. W tej technice nie mamy ograniczeń ilości kolorów, możemy stosować przejścia tonalne. Największą wadą tej metody jest pracochłonność, czasochłonność i cena.

Inne metody znakowania odzieży reklamowej

Inne metody znakowania odzieży reklamowej
Sublimacja to metoda nadruku na koszulkach poliestrowych. Technika niezwykle trwała, a zarazem niewyczuwalna dla osoby noszącej, ponieważ barwimy bezpośrednio włókna materiału, a nie pokrywamy je farbą. Stosujemy również inne metody znakowania, np. przy pomocy folii hot-stampingowych, folii flex, czy flock. Popularny do znakowania polarów staje się laser.
Na specjalne życzenie wykonujemy wszywki (żakardowe, drukowane), naszywki i metki.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Geffer

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
Polecamy
Produkty
Zobacz więcej
Odzież grupy promostars
Copyright (C) geffer.net.pl | Polityka prywatności | Regulamin zakupów Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij