Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Czym jest termotransfer?

Strona główna » FAQ » Czym jest termotransfer?
Czym jest termotransfer?

Termotransfer (hot-stamping) to metoda polegająca na naniesieniu na podłoże zawierające nadruk specjalnej warstwy klejącej, na której umieszcza się folię transferową. Następnie, na skutek działania wysokiej temperatury, folia wgrzewana jest w materiał w miejscach, w ktorych miała styczność z warstwą klejącą. Metoda ta stosowana jest przede wszystkim w nadrukach błyszczących.

Flex

Technika znakowania, która polega na wgrzewaniu folii w materiał. Jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania, nadruk pracuje razem z tkaniną. Folię flex można zadrukowywać. Na rynku można spotkać różne rodzaje folii np. carbon, perforowana, metaliczna, brokatowa czy luminescencyjna.


Flock

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester i czapki baseballowe.

Sublimacja

Technika druku umożliwiająca zdobienie białych koszulek wykonanych ze 100% poliestru. Wzór drukowany jest na specjalnym papierze transferowym, a następnie wgrzewany na tkaninę za pomocą prasy.


Szybki kontakt

AGRAF dystrybutor Geffer

ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn

tel. kom.: +48 603 302 253
tel. kom.: +48 609 000 038

e-mail: biuro@promostars.pl

Najnowsze na stronie
zobacz również
inne wątki
Odzież grupy promostars
Copyright (C) geffer.net.pl | Polityka prywatności | Regulamin zakupów Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij