Agraf dystrybutor marki Mark the Helper
Szukaj na stronie
Zamknij wyszukiwanie

Promo Puller

Strona główna » Oferta » Promo Puller
  • Index: 00100
  • Skład: 100% poliester
  • Opis: zestaw jednokolorowych sznureczków z plastikową końcówką z wyciśniętym logo Promostars do własnego zamontowania na suwaku zamka; 5 sztuk,możliwość zamontowania na produktach oznaczonych ikonką 00100 promo puller

Masz pytania? Zadzwoń:

tel.: +48 603 302 253

Lub wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

Dostępne kolory: Promo Puller

Informacje dotczące ceny "Promo Puller" oraz koszty haftów i nadruków otrzymają Państwo dzwoniąc na numer 89 527 34 74 lub pod adresem biuro@promostars.pl.

(English) „Promo Puller” – set of one-color pullers (5 pcs). Plastic ending with pressed promostars logo; it is possible to add chosen slider to the zipper.

Odzież reklamowa - Promo Puller to profesjonalne wykonanie i atrakcyjna cena. Promo Puller to odzież marki Geffer. Promo Puller bardzo dobrze nadają się do nadruków i haftów reklamowych. Promo Puller jest dostępny w kolorach: 24,27,30,36,44,70. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca "Promo Puller", zapraszamy do kontaktu.

Zadaj pytanie dotyczącePromo Puller

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

zobacz również
inne produkty
Odzież grupy promostars
Copyright (C) geffer.net.pl | Polityka prywatności | Regulamin zakupów Realizacja: Agraf.net.pl
Kontakt Przewiń do góry
Zamknij