O nas

AGRAF powstał w 1995 roku, a współpracę z Promostars zaczął w 2001 r. W 2011 Agraf został dystrybutorem firmy PROMOSTARS z magazynem regionalnym w Olsztynie. Nasze doświadczenie w dziedzinie promocji, reklamy, technologii znakowania oraz szeroko pojętej odzieży BHP i tekstyliów reklamowych pozwala nam na w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę klienta. Posiadamy pracownię graficzną specjalizującą się opracowywaniu projektów znakowania odzieży metodą sitodruku, haftu, nadruku bezpośredniego, foliami flex, flock i wieloma innymi. Pasja do tworzenia interesujących t-shirtów zaowocowała projektem „zrób koszulkę na imprezę”, czyli propagowaniem koszulki jako podkreślenia odmienności grupy, użytkownika, np. na wyprawach, zlotach, juwenaliach, pielgrzymkach, koncertach, spotkaniach firmowych.

Promostars to marka przystosowana do znakowania m. in.: metodą sitodruku, haftu, termo transferu, sublimacji. To produkty skierowane do klientów chcących stworzyć produkt reklamowy, ubrać reprezentatywnie pracownika, uhonorować klienta. W roku 2013 oferta Promostars rozszerzyła się o submarkę Geffer. To produkty łączące w sobie doskonałą cenę i jakość, polecane są szczególnie do wykorzystania we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych bądź przetargach, gdzie liczy się cena.

Zapraszamy do naszego biura w Olsztynie przy ulicy Sielskiej 14b i do naszego magazynu.

 

 


Szybki kontakt
AGRAF dystrybutor odzieży Geffer
ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn
tel.: 89 527 34 74
tel. kom.: 603 302 253
tel. kom.: 609 803 066
e-mail: biuro@promostars.pl
Copyright (C) geffer.net.pl
Facebook Google + Youtube
Realizacja: agraf.net.pl
Formularz kontaktowy Geffer

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Tagi Geffer