Nadruki / hafty – Geffer

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży odzieży firmy Geffer i Promostars, projektowania znakowania, jak też znakowania.

Doskonała i szlachetna metoda stosowana przede wszystkim do grubszych tkanin (bluz, polarów, koszul, kurtek). Metoda trwała, mające spore ograniczenia; jej dużą zaletą jest jednorazowy koszt przygotowania programu hafciarskiego. Stosujemy haft płaski lub rzadziej wypukły. Haft wykonujemy bezpośrednio na odzieży, lub na tkaninie stanowiącej później tzw. naszywkę. Cena haftu uzależniona jest ilości ściegów, czyli czasu trwania procesu haftu, zużycia nici.

Najpopularniejszą metodą jest sitodruk, czyli nakładanie farby na tkaninę przeciskając ją przez sito za pomocą rakla. Czasami stosowana jest technika druku na papierze transferowym i następnie przenoszenia aplikacji wraz z klejem na tkaninę przy pomocy prasy termo transferowej. Technika sitodruku stosowana jest przy większych ilościach, gdy nacisk kładziony jest na trwałość. Możemy stosować farby plastizolowe; trwałe, ale nieprzepuszczalne dla powietrza i farby wodne, delikatniejsze, przepuszczalne, ale mniej trwałe.

DTG – bezpośredni nadruk cyfrowy. Metoda coraz bardziej popularna, doskonała do małych partii i w przypadku indywidualnych personalizacji. Na białych koszulkach drukujemy farbami CMYK, w przypadku koszulek ciemnych musimy wpierw nadrukować biały podkład. Największą wadą tej metody jest pracochłonność, czasochłonność i cena.

Możemy także stosować inne metody znakowania przy pomocy folii hot-stampingowych, folii flex, flock, wszywki (żakardowe, drukowane), naszywki, metki. Popularny do znakowania polarów staje się laser.

 


Szybki kontakt
AGRAF dystrybutor odzieży Geffer
ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn
tel.: 89 527 34 74
tel. kom.: 603 302 253
tel. kom.: 609 803 066
e-mail: biuro@promostars.pl
Copyright (C) geffer.net.pl
Facebook Google + Youtube
Realizacja: agraf.net.pl
Formularz kontaktowy Geffer

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Tagi Geffer