Polo Geffer

Koszulki polo to bardziej elegancki sposób ubrania pracownika, faktura materiału i gramatura sprzyja haftowi komputerowemu, przeważnie polecamy dyskretne znakowanie na lewej piersi lub rękawie. Pierwsze koszulki polo powstały w larach dwudziestych XX wieku. Jean Rene Lacoste pragnął zmienić niewygodny, sztywny strój z długimi rękawami. Zaprojektował białą koszulkę z kołnierzykiem zapinaną na guziki. Po raz pierwszy koszulka polo pojawiła się na korcie tenisowym w 1926 roku i szybko stała się popularna w innych dyscyplinach sportowych między innymi wśród graczy polo. Ralph Lauren w latach 70-tych wprowadził na rynek słynną koszulkę z małym haftem przedstawiającym gracza polo.

Koszulka polo Geffer 400, indeks 49000, występuje w rozmiarach s, m, xl, xxl. Wykonana jest w 100% z bawełny z dzianiny single jersey o gramaturze 180 g/m2, posiada płaski kołnierzyk rib 1x1, podwójne szwy, dwa guziki. Koszulki polo pakowane są po 100 szt. w kartony.

Copyright (C) geffer.net.pl
Facebook Google + Youtube
Realizacja: agraf.net.pl
Formularz kontaktowy Geffer

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Tagi Geffer