Czym jest termotransfer?

Czym jest termotransfer?

Termotransfer

Termotransfer (hot-stamping) to metoda polegająca na naniesieniu na  podłoże zawierające nadruk specjalnej warstwy klejącej, na której umieszcza się folię transferową. Następnie, na skutek działania wysokiej temperatury, folia wgrzewana jest w materiał w miejscach, w ktorych miała styczność z warstwą klejącą. Metoda ta stosowana jest przede wszystkim w nadrukach błyszczących.

Flex

Technika znakowania, która polega na wgrzewaniu folii w materiał. Jest to jedna z najtrwalszych metod znakowania, nadruk pracuje razem z tkaniną. Folię flex można zadrukowywać. Na rynku można spotkać różne rodzaje folii np. carbon, perforowana, metaliczna, brokatowa czy luminescencyjna

Foil_3

Foil_2

Flock

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester i czapki baseballowe.

Sublimacja

Technika druku umożliwiająca zdobienie białych koszulek wykonanych ze 100% poliestru. Wzór drukowany jest na specjalnym papierze transferowym, a następnie wgrzewany na tkaninę za pomocą prasy.


Szybki kontakt
AGRAF dystrybutor odzieży Geffer
ul. Sielska 14 B
10-802 Olsztyn
tel.: 89 527 34 74
tel. kom.: 603 302 253
tel. kom.: 609 803 066
e-mail: biuro@promostars.pl
Copyright (C) geffer.net.pl
Facebook Google + Youtube
Realizacja: agraf.net.pl
Formularz kontaktowy Geffer

Administratorem danych osobowych jest Agraf Rafał Sadowski, 10-802 Olsztyn, ul. Sielska 14 B. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

Tagi Geffer